Safyras suteikia slaptą valdžią. Stiprina dvasią ir altruizmą, padeda kelionėse. Tačiau nereikia pamiršti, kad jis padeda tik stipriems žmonėms, susijusiems su kitais. Tam, kas norės padėti tik sau, safyras nieko neduos.
Tai mokytojų ir išminčių akmuo, padedantis atskirti gėrį nuo blogio. Puikus meditacijai.
Geriausia jį nešioti po 36 metų. Jis gelbsti tuos, kas siekia gėrio. Tiems, kas krypsta į blogą, kurį laiką jis irgi padeda, bet tik iki tam tikro laiko tarpo, po to jis tiesiog išsijungia (blogiu jis neatsimoka). Puikiai reiškiasi paveldėtas safyras. Jį galima ir pirkti – jam tas pats (veikia iš karto). Vogtas jis ne tik neveiks, bet dar iššauks prieš Jus reketą arba teisminį procesą. Perkant, kad greičiau imtų veikti, už jį sumokėti nelyginę sumą. Safyras stiprina drąsą, ryžtingumą, padeda kovoti su savo jausmais, suteikia dvasinį komfortą.
Jis padeda išvengti neapgalvotų poelgių, nuima nuovargį, užtikrina priešingos lyties dėmesį ir simpatiją. Jei jį padėti po liežuviu – numalšins troškulį.
Jis saugo nuo juodo pavydo, nuo piktos lemties, melancholijos, sunkių minčių ir netikrų draugų, nuo gaisrų ir nuodų.
Safyras suteikia aiškų protą, saugo jį nešiojantį žmogų nuo pykčio ir nekantrumo. Padeda Jums apsivalyti ir atsinaujinti, surasti vidinę ramybę ir tiesą. Jo išspinduliavimas milžiniškas. Tai tiesos, ištikimybės, išminties ir proto akmuo.
Gydomosios savybės:
Safyras skatina regeneracijos procesą, padeda nuo astmos, neuralgijos, širdies, skrandžio, žarnyno, inkstų, akių ir ausų ligų. Jis suteikia puikią veido spalvą ir gelbsti nuo depresijos ir nemigos.
Sergant nemiga ar sutrikus nervams, dėti safyrą ant kaktos. Sergant odos ligomis arba kai oda nelygi – patartina praustis safyro vandeniu.
Mikčiams reiktų nešioti safyrą kartu su chalcedonu ant kaklo. Ypač tinka 6 čakrai.
Nešioti ant laimingos rankos (vyrams – dešinė, moterims – kairė) rodomojo piršto (jei geras Jupiteris) arba ant bevardžio piršto aukse.
Valyti reiktų sausoje jūros druskoje, po to pakrauti tekančioje saulėje ne daugiau kaip 1 val.