Audronė Ilgevičienė-Astrėja – pirmojo ir iki šiol vienintelio Lietuvoje astromineralogijos centro „Pars Fortunae“ (Vilnius) įkūrėja.
Ji pirmoji mūsų šalyje pradėjo taikyti Europoje ir Amerikoje vis labiau plintančią mineralų terapiją, kurios tuo pačiu metu mokėsi Vokietijoje įsteigtoje Tarptautinėje akmenų gydomųjų savybių tyrimo organizacijoje „Steinheilkunde“ ir vėliau tapo jos nare.
Ji pati kartu su mineralų tyrėjų ir mylėtojų grupėmis atliko empirinius ir intuityviuosius mineralų tyrinėjimus Lietuvoje, vedė antropoteosofinės mineralų terapijos mokymus. Ši veikla išaugo į Mineralų terapeutų draugiją.

A. Ilgevičienė-Astrėja žinoma kaip naujos antropoteosofinės astrologijos krypties pradininkė. Šią veiklą astrologijos srityje tęsia A. Ilgevičienės-Astrėjos iniciatyva įkurta Antropoteosofinės astrologijos asociacija.
A. Ilgevičienė-Astrėja yra publikavusi daugiau nei 300 straipsnių, dalyvavo daugybėje televizijos ir radijo laidų. Iki 2023 m. išleistos 35 jos užrašytos knygos įvairiomis temomis (mineralų terapija, grožinė-ezoterinė literatūra, antropoteosofija, antropoteosofinė astrologija etc.). Antropoteosofinių knygų skaitytojams ji žinoma Astrėjos vardu.
Antropoteosofiją galima vadinti idealistine humanistine pasaulėžiūra, nes tokie yra įsitikinimai žmonių, siekiančių būti tobulesniais ir aplinkinių gyvenimą sukurti gražesnį, šviesesnį. Ji tinka įvairius tikėjimus išpažįstantiems žmonėms, neatsižvelgiant į jų tautybę, rasę ar ką kita. Antropoteosofija yra tąsa to, apie ką savo laiku kalbėjo Platonas, Amonijus Sakas, neoplatonikai, J. Blavatskaja, R. Štaineris, N. ir J. Rerichai ir kiti, tarp jų ir Lietuvos šviesuolis Vydūnas.
Antropoteosofijos tikslas – Sąmoningumo Idėjos sklaida, aiškinant dvasinių vertybių svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime.
Šiuo metu A. Ilgevičienė-Astrėja rašo knygas ir prižiūri jos ir vyro Petro Ilgevičiaus iniciatyva įkurtų organizacijų veiklą. Šiandien iš viso veikia keturios organizacijos:
- Antropoteosofinės astrologijos asociacija (www.antropoteosofineastrologija.lt),
- Mineralų terapeutų draugija (www.mineraluterapeutai.lt),
- VšĮ Antropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centras (antropoteosofija.lt),
- VšĮ Idealistų būstinė (antropoteosofija.lt).
Platesnį biografijų aprašymą skaitykite čia.
Petro Ilgevičiaus pranešimus rasite čia.
Petro Ilgevičiaus publikacijas rasite čia.
Petras Ilgevičius-Petros (1947–2019) kartu su žmona Audrone Ilgevičiene-Astrėja – antropoteosofijos pradininkas, žmogaus fizinių, psichinių, mentalinių ir dvasinių fenomenalių sugebėjimų ir galimybių tyrinėtojas, teologijos ir kosmogonijos, energiškai stiprių ir sakralinių pasaulio vietų tyrinėtojas, knygų bendraautoris, sakralinių statinių iš lauko akmenų statytojas-pionierius Lietuvoje, tyrinėjęs aisčių istoriją, atgaivinęs senąją, giliai aisčių (lietuvių) genetinėje atmintyje esančią sakralinių statinių kūrimo tradiciją ir savo darbais pritaikęs ją dabarčiai.

Veiklos kryptys:
- ilgametis sielovadinis ir šviečiamasis darbas su žmonėmis, seminarai, paskaitos, nuolatinės edukacinės programos, susijusios su kūno, proto ir sielos gydymu, vadovaujantis mistinio humanizmo filosofija, kuriai ir atstovauja antropoteosofija.
- Žmogaus fizinių, psichinių, mentalinių ir dvasinių fenomenalių sugebėjimų ir galimybių tyrinėjimai, taip pat emocinės, mentalinės ir dvasinės alchemijos tyrinėjimai, padėję jam pačiam įgyvendinti svarbias savo vidines transformacijas ir įkvėpti esminiams pokyčiams kitus.
- Teologijos ir kosmogonijos tyrinėjimai. Stiprių, dvasinei energijai pralaidesnių pasaulio vietų empiriniai ir intuityvieji tyrinėjimai per ekspedicijas. Aisčių istorijos tyrinėjimai.
- VšĮ „Idealistų būstinė“ (2014 m.) iniciatorius ir įkūrėjas, Antropoteosofijos studijų ir tyrinėjimų centro, Mineralų terapeutų draugijos ir Antropoteosofinės astrologijos asociacijos bendrakūrėjis. Pastarųjų dviejų organizacijų garbės vadovas.
- Sakralinių statinių iš lauko akmenų statytojas-kūrėjas, iš jų:
– svarbiausias jo darbas – etnokosmogoninė statinių iš lauko akmenų sodyba Ažušiliuose (Molėtų r.). Šis P. Ilgevičiaus darbas aprašytas po jo mirties knygoje „A. ir P. Ilgevičių etnokosmogoninė sakralinių statytinių iš lauko akmenų sodyba“;
– jo iniciatyva ir jam pačiam vadovaujant pastatyti trys „Didžiųjų Grįžulo Ratų“ statiniai: Palangoje, Birutės parke, už Birutės kalno; Vilkaviškio r., prie Piliakalnių piliakalnio; Švenčionių r., Kaltanėnų parke;
– po P. Ilgevičiaus mirties įgyvendinta jo puoselėta „Meilės ir Taikos gėlės“ idėja Lietuvos geografiniame centre prie Kėdainių.
Platesnį biografijos aprašymą skaitykite čia.
Petro Ilgevičiaus pranešimus rasite čia.
Petro Ilgevičiaus publikacijas rasite čia.